Oyuntek.com'a üye olun

Genel kullanım şartları:
İleride sözkonusu şartları okumamış veya okumuş olup ta bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Oyuntek.com'un ve/veya Oyuntek.com Web Sitesi'nin, bu sitedeki hertürlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Oyuntek.com'un yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Şu kadar ki; Oyuntek.com Web Sitesi'ni ziyaret edenlerin, oyun, sohbet ve yorum platformlarına katılanların, reklam ve sponsorluk veren şirketlerin, Web Sitesi'nde yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, görüntü ve Internet'in genel teamüller doğrultusundaki yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, Oyuntek.com'un hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

Oyuntek.com oyun kuralları:
Oyuntek Oyun sitesi, üyelerine özel ve özel oyun turnuvaları dışında tamamen ücretsiz bir servistir. Oyun'a üyelik işlemlerini gerçekleştiren her Oyuntek.com üyesi katılabilir. Oyun'da bulunan tüm kullanıcıların Oyun Kurallarına uyması gerekmektedir.
Bunlar:


Tag: Oyun

Online Oyunlar

Tek kişilik Oyunlar

Oyun

Oyun
Oyuntek

Online Oyunlar

Oyunlar

Okey oyun

Tavla oyun

Batak oyun

Okey

Tavla

Batak